Terapeuci

_O3A2036 - przycięte

dr Martyna ZagułaFizjoterapeuta/Osteopata. Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką, dzienne studia doktoranckie ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych kursach specjalistycznych, szkoleniach, konferencjach oraz kongresach naukowych. Jestem autorką publikacji naukowych, w pracy z pacjentem wiedzę teoretyczną łączę z praktyką. W terapii kieruję się dobrem pacjenta. W gabinecie skupiam się na leczeniu przyczyny, a nie tylko objawów.

Jestem certyfikowaną terapeutką:

 • manualnej metody McKenzie
 • terapii manualnej metodą Acermanna
 • metody Kinesiology Taping
 • neurologicznej metody PNF

Ukończyłam również kursy związane z masażem:

 • masaż tkanek głębokich
 • masaż kamieniami wulkanicznymi
 • masaż bańką chińską

Odbywałam staż w Klinice Rehabilitacji w Stuttgarcie. Swój wolny czas poświęcam na analizę badań naukowych oraz na prowadzenie kursów dla studentów fizjoterapii. Wszystkie ukończone kursy połączone z doświadczeniem oraz znajomością najnowszej literatury fachowej umożliwiają mi dobrą diagnozę pacjenta oraz skuteczną kompleksową terapię. Specjalizuję się w terapii dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz urazach ortopedycznych. 

mgr Ewelina Solima (Krzak) – ukończyłam studia dzienne, magisterskie na kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach. W związku z tym ukończyłam szereg kursów umożliwiających pomoc swoim pacjentom:

 • neurologiczną metodę PNF,
 • Funkcjonalną Osteopatię i Integrację FOI,
 • leczenie zespołów bólowych kręgosłupa metodą McKenziego,
 • terapię mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką narządu ruchu,
 • masaż tkanek głębokich,
 • terapię wisceralną,
 • Kinesiology Taping,
 • aktywność fizyczna kobiet po porodzie,
 • kurs baniek w odnowie psychosomatycznej,
 • kurs odnowy biologicznej, uzyskując tytuł instruktora odnowy biologicznej,
 • zawodowy kurs masażu i niekonwencjonalnych metod leczenia.

Obecnie jestem fizjoterapeutą w Gabinecie przy ul. Rydygiera 5 , gdzie współtworzę zespół cenionych fizjoterapeutów. Pracuję z pacjentami mającymi problemy z kręgosłupem, z kobietami w ciąży i po porodzie, po urazach, udarach, z wadami postawy, zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi.

Głównym moim celem jest przywrócenie stanu zdrowia pacjentom,  poprawa ich jakości życia, jak również stawiam na profilaktykę. Prywatnie pasjonatka tańca współczesnego, pole dance oraz organizatorka wielu konkursów tanecznych we Wrocławiu jak i na Dolnym Śląsku.

Katarzyna Jankowska

Katarzyna Jankowska – ukończyłam dzienne studia drugiego stopnia, uzyskując tytuł magistra fizjoterapii  na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ukończyłam również kurs z zakresu kinesiotaping’u oraz masażu tkanek głębokich. Specjalizuję się głównie w masażach leczniczych, relaksacyjnych (masażach kamieniami wulkanicznymi oraz świecą).  Poprzez praktykę człowiek nabywa ogromne doświadczenie, dlatego cieszy mnie praca w Centrum. Oprócz tego praca z ludźmi dostarcza mi dużo satysfakcji, zadowolenia oraz  kształtuje wciąż nowe poglądy i wartości. Interakcja działa w obie strony. Prywatnie – sport jest ważną sferą w moim życiu, dodatkowo intrygują mnie tematy psychologii i podświadomości.

Karolina Niedźwiecka

Karolina Niedźwiecka – ukończyłam dzienne studia drugiego stopnia, uzyskując tytuł magistra fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Podczas studiów zrealizowałam kurs z zakresu odnowy biologicznej, zakończony egzaminem instruktorskim, kinesiotapingu oraz terapii mięśniowo – powięziowych punktów spustowych. Interesuję się zagadnieniami z terapii czaszkowo – krzyżowej i w tym kierunku, również rozpoczęłam kształcenie. W Centrum Masażu Symbio podczas masaży leczniczych staram się za każdym razem podchodzić indywidualnie do każdego z pacjentów i problemów z jakimi przychodzą. Dzięki pracy w Centrum mam możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz zdobywania nowych informacji z zakresu fizjoterapii. Czas wolny przeznaczam głównie na uprawianie sportu oraz na wykonywaniu projektów z zakresu DIY.

20190107164919607_0001

Dagmara Zając – ukończyłam studia drugiego stopnia, uzyskując tytuł magistra fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalizuję się głównie w masażach leczniczo-relaksacyjnych, antycellulitowych oraz sportowych. Pomoc pacjentom jest moim priorytetem, dlatego praca w Centrum daje mi dużo radości i spełnienia zawodowego. Masaż jest moją pasją, dlatego nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności aby zapewnić pacjentom zdrowie psychiczne i fizyczne. Wolny czas spędzam aktywnie, ćwicząc na siłowni czy świeżym powietrzu oraz chodząc po górach – Bieszczadach.

 

 

 

 

©2014 symbio