Terapeuci

_O3A2036 - przycięte

dr Martyna ZagułaFizjoterapeuta/Osteopata. Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką, dzienne studia doktoranckie ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych kursach specjalistycznych, szkoleniach, konferencjach oraz kongresach naukowych. Jestem autorką publikacji naukowych, w pracy z pacjentem wiedzę teoretyczną łączę z praktyką. W terapii kieruję się dobrem pacjenta. W gabinecie skupiam się na leczeniu przyczyny, a nie tylko objawów.

Jestem certyfikowaną terapeutką:

 • manualnej metody McKenzie
 • terapii manualnej metodą Acermanna
 • metody Kinesiology Taping
 • neurologicznej metody PNF

Ukończyłam również kursy związane z masażem:

 • masaż tkanek głębokich
 • masaż kamieniami wulkanicznymi
 • masaż bańką chińską

Odbywałam staż w Klinice Rehabilitacji w Stuttgarcie. Swój wolny czas poświęcam na analizę badań naukowych oraz na prowadzenie kursów dla studentów fizjoterapii. Wszystkie ukończone kursy połączone z doświadczeniem oraz znajomością najnowszej literatury fachowej umożliwiają mi dobrą diagnozę pacjenta oraz skuteczną kompleksową terapię. Specjalizuję się w terapii dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz urazach ortopedycznych. 

mgr Ewelina Krzak – ukończyłam studia dzienne, magisterskie na kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach. W związku z tym ukończyłam szereg kursów umożliwiających pomoc swoim pacjentom:

 • metodę PNF,
 • Funkcjonalną Osteopatię i Integrację FOI,
 • leczenie zespołów bólowych kręgosłupa metodą McKenziego,
 • terapię mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką narządu ruchu,
 • masaż tkanek głębokich,
 • terapię wisceralną,
 • Kinesiology Taping,
 • kurs baniek w odnowie psychosomatycznej,
 • kurs odnowy biologicznej, uzyskując tytuł instruktora odnowy biologicznej,
 • zawodowy kurs masażu i niekonwencjonalnych metod leczenia.

Obecnie jestem fizjoterapeutą w Gabinecie przy ul. Rydygiera 5 , gdzie współtworzę zespół cenionych fizjoterapeutów. Pracuję z pacjentami mającymi problemy z kręgosłupem, po urazach, udarach, z wadami postawy, zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi.

Głównym moim celem jest przywrócenie stanu zdrowia pacjentom,  poprawa ich jakości życia, jak również stawiam na profilaktykę. Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół rehabilitacji ortopedycznej oraz korekcji wad postawy. Prywatnie pasjonatka tańca współczesnego, organizatorka wielu konkursów tanecznych we Wrocławiu jak i na Dolnym Śląsku.

Katarzyna Jankowska

Katarzyna Jankowska – ukończyłam dzienne studia drugiego stopnia, uzyskując tytuł magistra fizjoterapii  na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ukończyłam również kurs z zakresu kinesiotaping’u oraz masażu tkanek głębokich. Specjalizuję się głównie w masażach leczniczych, relaksacyjnych (masażach kamieniami wulkanicznymi oraz świecą).  Poprzez praktykę człowiek nabywa ogromne doświadczenie, dlatego cieszy mnie praca w Centrum. Oprócz tego praca z ludźmi dostarcza mi dużo satysfakcji, zadowolenia oraz  kształtuje wciąż nowe poglądy i wartości. Interakcja działa w obie strony. Prywatnie – sport jest ważną sferą w moim życiu, dodatkowo intrygują mnie tematy psychologii i podświadomości.

Karolina Niedźwiecka

Karolina Niedźwiecka – ukończyłam dzienne studia drugiego stopnia, uzyskując tytuł magistra fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Podczas studiów zrealizowałam kurs z zakresu odnowy biologicznej, zakończony egzaminem instruktorskim, kinesiotapingu oraz terapii mięśniowo – powięziowych punktów spustowych. Interesuję się zagadnieniami z terapii czaszkowo – krzyżowej i w tym kierunku, również rozpoczęłam kształcenie. W Centrum Masażu Symbio podczas masaży leczniczych staram się za każdym razem podchodzić indywidualnie do każdego z pacjentów i problemów z jakimi przychodzą. Dzięki pracy w Centrum mam możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz zdobywania nowych informacji z zakresu fizjoterapii. Czas wolny przeznaczam głównie na uprawianie sportu oraz na wykonywaniu projektów z zakresu DIY.

IMG_20160722_190005

Maja Gutsche – ukończyłam dzienne studia drugiego stopnia, uzyskując tytuł magistra fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończyłam kurs kinesiology tapingu, w toku studiów wzięłam również udział w unijnym projekcie zwiększania kompetencji, w ramach którego odbyłam cenne szkolenia z zakresu psychologii oraz miałam okazję zapoznać się z procesami rehabilitacji funkcjonującymi w Niemczech. W trakcie studiów magisterskich zainteresował mnie temat ergonomii pracy oraz oraz jej wpływu na codzienne funkcjonowanie ludzkiego ciała, i stopniowo zwiększam swoje doświadczenie w tym zakresie podczas pracy zawodowej. Każdy pacjent to dla mnie nowa historia, którą podczas masażu należy poznać i stać się jej częścią, by pomóc z dolegliwościami, dlatego tak cenna jest dla mnie praca w Centrum. Specjalizuję się w masażach leczniczych, kosmetycznych oraz w leczniczo-relaksacyjnych. W czasie wolnym zajmuje mnie tematyka nowoczesnych technologii oraz rysunek przy użyciu tuszu kreślarskiego.

 

 

©2014 symbio