Terapeuci

dr Martyna ZagułaFizjoterapeuta/Osteopata. Doktorantka na Wydziale Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W roku 2015 otworzyłam przewód doktorski. W latach  2013 – 2015 zostałam wyróżniona stypendium dla najlepszych doktorantów w Akademii Wychowania Fizycznego. W pracy naukowej zajmuję się badaniem wpływu plastrowania dynamicznego (Kinesio Taping)  na układ równowagi człowieka. Jestem certyfikowaną terapeutką:

 • manualnej metody McKenzie
 • terapii manualnej metodą Acermanna
 • metody Kinesiology Taping
 • neurologicznej metody PNF

Ukończyłam również kursy związane z masażem:

 • masaż tkanek głębokich
 • masaż kamieniami wulkanicznymi
 • masaż bańką chińską

Odbywałam staż w Klinice Rehabilitacji w Stuttgarcie. Nadal poszerzam swoją wiedzę biorąc czynny udział w konferencjach naukowych i sympozjach poświęconych tematyce fizjoterapii. Swój wolny czas poświęcam na analizę badań naukowych do pracy doktorskiej oraz na prowadzenie kursów dla studentów fizjoterapii. Wszystkie ukończone kursy połączone z doświadczeniem oraz znajomością najnowszej literatury fachowej umożliwiają mi dobrą diagnozę pacjenta oraz skuteczną kompleksową terapię. Specjalizuję się w terapii dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz urazach ortopedycznych. 

mgr Ewelina Krzak – ukończyłam studia dzienne, magisterskie na kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach. W związku z tym ukończyłam szereg kursów umożliwiających pomoc swoim pacjentom:

 • metodę PNF,
 • Funkcjonalną Osteopatię i Integrację FOI,
 • leczenie zespołów bólowych kręgosłupa metodą McKenziego,
 • terapię mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką narządu ruchu,
 • masaż tkanek głębokich,
 • terapię wisceralną,
 • Kinesiology Taping,
 • kurs baniek w odnowie psychosomatycznej,
 • kurs odnowy biologicznej, uzyskując tytuł instruktora odnowy biologicznej,
 • zawodowy kurs masażu i niekonwencjonalnych metod leczenia.

Obecnie jestem fizjoterapeutą w Gabinecie przy ul. Rydygiera 5 , gdzie współtworzę zespół cenionych fizjoterapeutów. Pracuję z pacjentami mającymi problemy z kręgosłupem, po urazach, udarach, z wadami postawy, zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi.

Głównym moim celem jest przywrócenie stanu zdrowia pacjentom,  poprawa ich jakości życia, jak również stawiam na profilaktykę. Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół rehabilitacji ortopedycznej oraz korekcji wad postawy. Prywatnie pasjonatka tańca współczesnego, organizatorka wielu konkursów tanecznych we Wrocławiu jak i na Dolnym Śląsku.

Katarzyna Jankowska

Katarzyna Jankowska – ukończyłam dzienne studia drugiego stopnia, uzyskując tytuł magistra fizjoterapii  na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ukończyłam również kurs z zakresu kinesiotaping’u oraz masażu tkanek głębokich. Specjalizuję się głównie w masażach leczniczych, relaksacyjnych (masażach kamieniami wulkanicznymi oraz świecą).  Poprzez praktykę człowiek nabywa ogromne doświadczenie, dlatego cieszy mnie praca w Centrum. Oprócz tego praca z ludźmi dostarcza mi dużo satysfakcji, zadowolenia oraz  kształtuje wciąż nowe poglądy i wartości. Interakcja działa w obie strony. Prywatnie – sport jest ważną sferą w moim życiu, dodatkowo intrygują mnie tematy psychologii i podświadomości.

13566230_1258389597545227_1319391587_n

Natalia Drąg – ukończyłam dzienne studia drugiego stopnia z fizjoterapii, uzyskując tytuł magistra fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W Centrum Masażu Symbio specjalizuję się w masażach leczniczych, które szybko i skutecznie eliminują ból i napięcie mięśni, masażach  relaksacyjnych , które gwarantują głębokie odprężenie, rozluźnienie wewnętrznych napięć. Interesuję się również masażem sportowym i drenażem  limfatycznym  oraz z powodzeniem wykonuję, cieszące się efektywnością – masaże antycellulitowe. Ukończyłam kurs masażu tensegracyjnego oraz elementy terapii manualnej. W mojej pracy podchodzę do pacjenta z wielkim zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.

 

Karolina Niedźwiecka

Karolina Niedźwiecka – ukończyłam dzienne studia drugiego stopnia, uzyskując tytuł magistra fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Podczas studiów zrealizowałam kurs z zakresu odnowy biologicznej, zakończony egzaminem instruktorskim, kinesiotapingu oraz terapii mięśniowo – powięziowych punktów spustowych. Interesuję się zagadnieniami z terapii czaszkowo – krzyżowej i w tym kierunku, również rozpoczęłam kształcenie. W Centrum Masażu Symbio podczas masaży leczniczych staram się za każdym razem podchodzić indywidualnie do każdego z pacjentów i problemów z jakimi przychodzą. Dzięki pracy w Centrum mam możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz zdobywania nowych informacji z zakresu fizjoterapii. Czas wolny przeznaczam głównie na uprawianie sportu oraz na wykonywaniu projektów z zakresu DIY.

 

©2014 symbio